Категорії Інформація
Каси Додати подію
DOROFEEVA
28 лютого 2023

DOROFEEVA

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 890 грн

Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького
м. Хмельницкий, вул. Соборна, 60

Про подію

DOROFEEVA приїздить до Хмельницького

Коли шанувальники приходять на концерти DOROFEEVA, то вони забувають про все, що коїться навкруги. Чому? Бо творчість співачки заворожує повністю, переносить у світ пісні й в цей момент можна жити тільки нею.

28 лютого у Хмельницькому обласному академічному муздрамтеатрі ім. М. Старицького Надя Дорофєєва пропонує вам зустрітися та разом з нею заспівати ті пісні, які увійшли до нового альбому - «Різнокольорова», «Крапають», «Щоб не було» й не тільки.

Для охочих відвідати концерт, вже відкритий доступ до покупки квитків – купити їх можна просто зараз на цій сторінці. А ось в афіші ви маєте змогу подивитися інші події театру ім. М. Старицького.

Знайди свій сенс

Музичний тур Україною, який розпочала Надя Дорофєєва у новому році, є благодійним. Співачка разом зі своєю командою запрошує на концерти, які дають змогу зібрати кошти на відбудову житла, яке постраждало під час війни з росією. Саме в цьому DOROFEEVA вбачає свій сенс на цьому етапі життя – творити та допомагати.

Та цей концерт робить значно більше – він допоможе кожному присутньому знайти або зрозуміти свої сенси. Бо пісні співачки надихають, змушують замислитись, а голос її ніби вводить в транс, де так легко пізнати, що саме є твоїм сенсом.

Чекаємо вас на події!  

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код